Katsushika-Ku - House - Vacation Stay 20111

  • 55 m²

55 m² Katsushika-Ku - House - Vacation Stay 20111 giver hurtig adgang til Otama Inari Shrine. Der er et fuldt udstyret køkken og 1 badeværelser.

Køkkenfaciliteterne er udstyret med et køleskab og køkkenudstyr.

Kameidoten-helligdommen ligger 4 km væk, og Shunkaen Bonsaimuseum ligger 3 km fra villaen. Gæsterne kan nyde moderne køkken i Cafe Restaurant Bar Shinkoiwa Ban's Kitchen placeret 350 meter væk. Du kan komme til Sumida-akvariet om få minutter i bil. 10 minutters gang til Shin-Koiwa togstation.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Katsushika-Ku - House - Vacation Stay 20111 Tokyo
新規open8割!1棟貸切・10名可能!秋葉原まで13分、新宿まで32分/スカイツリー近く
pris kun for mobil

新規open8割!1棟貸切・10名可能!秋葉原まで13分、新宿まで32分/スカイツリー近く

9.4
Fantastisk 50 anmeldelser
40 m fra overnatningsstedet
USD 153 USD 138
pr. nat
Takara House
pris kun for mobil

Takara House

9.3
Fantastisk 19 anmeldelser
135 m fra overnatningsstedet
USD 250 USD 225
pr. nat
Shinkoiwa Lovely House
pris kun for mobil

Shinkoiwa Lovely House

380 m fra overnatningsstedet
USD 290 USD 261
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer
    • Brandslukkere

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 23:00
    Udtjekning: indtil 10:00
    Licensnr.M130040505
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvad er reglerne for ind- og udtjekning på Katsushika-Ku - House - Vacation Stay 20111 villa?
      Gæster på Katsushika-Ku - House - Vacation Stay 20111 villa skal checke ind senest 23:00 og checke ud senest 10:00.
    • Er der nogen gode restauranter i nærheden af Katsushika-Ku - House - Vacation Stay 20111 villa?
      Restauranter i nærheden af Katsushika-Ku - House - Vacation Stay 20111 villa omfatter Coco Ichibanya JR Shin-Koiwa North Entrance og Menya Itto.
    • Er der et spabad på Katsushika-Ku - House - Vacation Stay 20111 villa?
      Ja, Katsushika-Ku - House - Vacation Stay 20111 villa har et offentligt spabad.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Katsushika-Ku - House - Vacation Stay 20111 Tokyo

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk